Msı Gg GM08 Clutch GM08 Optik Oyuncu Mouse

HASSAS OPTİK SENSÖR PixArt PAW 3519 optik sensörü, 4200 DPI* çözünürlüğe kadar destek verir. Bu sayede hem daha hızlı, hem de daha keskin nişan alabilirsiniz.* DPI önayarları donanımsal olarak 3200 DPI'a kadardır. Maksimum DPI ise yazılımsal olarak 4200'dür.

DAYANIKLI YAPI 10 milyonun üzerinde tıklamaya karşı test edilmiş anahtarları ve altın kaplamalı USB konnektörü sayesinde yıllarca kullanabilirsiniz.

AYARLANABİLİR AĞIRLIK SİSTEMİ Farenizi istediğiniz gibi hafifleştirebilir ya da ağırlaştırabilirsiniz.
ANINDA DEĞİŞTİRİN 5 önayar ile DPI değerleriniz arasında gezinebilir, her durum için en uygun çözünürlüğü kullanabilirsiniz.

ÜSTÜN ÜRETİM KALİTESİ GM08, MSI'ın özel ejderha derisi tasarımlı kavrama alanları sayesinde benzersiz bir güven ve dokunuş hissi sunuyor. Özel çokgen tasarımlı yan düğmeler ise hızlı ve rahat bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

TARZINIZA UYUM SAĞLAR Simetrik tasarımı ile GM08, solak kullanıcılara da aynı konforlu deneyimi yaşatır.
Orta boy yapısı sayesinde hem avuç içi, hem pençe tarzı kullanıma uygundur.

HATASIZ, HIZLI TIKLAMA 10 milyon tıklama üzerinde dayanıma sahip Gaming anahtarları ve 4200 DPI* çözünürlüğe ulaşan Pixart optik sensörü ile GM08 oyunun en kızıştığı anlarda bile hem hatasız, hem de güvenilir yardımcınız olacak.

Çentikli kaydırma tekerleği ve yanlarda bulunan kavrama alanları sayesinde oyun sırasında sağlam bir tutuş sunar.* DPI önayarları donanımsal olarak 3200 DPI'a kadardır. Maksimum DPI ise yazılımsal olarak 4200'dür.

GM08 TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Dayanıklı Gaming anahtarlar 10 milyon+ tıklamaya dayanıklı
  • PixArt PAW3519 optik sensör 4200 DPI?a kadar çözünürlük
  • Yüksek kesinliğe sahip kaydırma tekerleği
  • MSI Dragon LED
  • Dahili ayarlanabilir ağırlık sistemi
  • Ejderha derisi kavrama alanları
  • Çokgen yapıya sahip yan düğmeler
  • LED ışıklandırma

Taksit Seçenekleri

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin