Güçlü ve güvenilir USB alıcısı ile 10 metreye kadar kablosuz özgürlük sağlar. Kontrollü satır satır kaydırma ve optik izleme özellikleri vardır. Optik algılayıcı neredeyse her yüzeyde akıcı ve doğru bir imleç denetimi sağlar. Enerji tasarrufu mühendisliği sayesinde, pil değiştirmeden bir yıla kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanımda olmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer. Kompakt ve kablosuz mouse, dizüstü bilgisayar çantanıza kolayca sığabilecek her iki elle kullanıma uygun bir tasarıma sahiptir. Windows, MacOS, Chrome OSTM ve Linux ile uyumludur ve USB alıcıyı masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza taktığınız an çalışmaya başlar.

İsviçre merkezli çalışan Logitech, Amerikan bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisi. 1981 yılında İsviçre’de iki Stanford mezunu tarafından kurulan Logitech, ilk üretimini bilgisayar faresi ile yapmıştır. Bilgisayarlar için klavye, fare ve webcam gibi çevresel aygıtlar geliştiren Logitech aynı zamanda ürünleri pazarlıyor. İsviçre dışında Logitech markasının bir merkezi daha var oda Kaliforniya’da bulunuyor. Logitech ürünleri arasında; ev ve bilgisayar hoparlörü, kablosuz ses cihazları, kulaklıklar, MP3 çalarlar ve ev telefonları yer alıyor. Mouse modelleri arasında yer alan Logitech M170 Usb alıcılı kablosuz mouse genel bir kullanım alanına sahip. Gri rengindeki Logitech M170 mouse kablosuz bağlantı özelliği ile kullanıcılara hareket özgürlüğü tanıyor. Tak çalıştır özelliğe sahip olan Logitech M170 mouse üzerinde 3 adet tuş bulunuyor. hizlisepetim'in çevre birimleri kategorisi altında yer alan Logitech M170 Usb alıcılı kablosuz mouse - gri modeline ulaşarak ürünü cazip fiyattan satın alma şansı elde edebilirsiniz.

Logitech M170 Usb Alıcılı Kablosuz Mouse - Gri Özellikleri
Logitech M170 Usb alıcılı kablosuz mouse - gri özellikleri arasında ilk dikkat çeken şey ergonomik yapısı oluyor. Pratik bir kullanıma sahip olan Logitech M170 mouse boyutları; 97.7 mm x 61.5 mm x 35.2 mm olarak ifade ediliyor. Ağırlığı pil ile beraber 70.5 g olan Logitech M170 farenin nano alıcı boyutları ise; 6.6 mm x 14.4 mm x 18.7 mm iken ağırlığı 2.0 g. 10 metre mesafeye kadar kablosuz şekilde kullanılabilen Logitech M170 mouse güçlü bir bağlantı sunuyor. Hiç gecikme ya da kesinti yaşatmayan Logitech M170 mouse keyifli bir oyun oynama deneyimi vadediyor. Ancak Logitech M170 mouse bilgisayar kullanım koşullarına ve çevresel etkenlere bağlı olarak bağlantıda ufak değişiklikler gösterebiliyor. Pil değiştirilme ihtiyacı duymadan bir yıla kadar kullanım imkanı sunan Logitech M170 farenin kullanılmadığı zamanlarda açma ve kapama düğmesinden kapatılması öneriliyor. Böylece Logitech M170 farenin pil ömrü uzuyor. Logitech M170 farenin alıcısı bilgisayarda yer alan Usb bağlantısına takılarak anlık olarak çalıştırılabiliyor. Eşleştirme veya yazılım indirmeye gerek duyulmayan Logitech M170 mouse kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Tasarımı sayesinde Logitech M170 mouse eli desteklediği için uzun saatler rahatlıkla kullanılabilir. Her iki elle de kullanıma uygun olan Logitech M170 farenin sağ ve sol düğme fonksiyonları yeniden atanabiliyor. Logitech M170 mouse Chrome OS, Linux, Mac, Windows gibi platformları destekliyor.

Taksit Seçenekleri

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin