Kablosuz Kullanım
Kablosuz bir şekilde kullanılma olanağı veren Lenovo 530 Mouse, nano USB ile güçlü 2,4 GHz bağlantı sağlar. Kolay bir şekilde bağlanan ürünün kurulumu için herhangi bir yazılımın ya da kurulum dosyasının indirilmesine gerek yoktur.


Geniş Etki Alanı
Geniş bir alan içinde etkisini gösteren Mouse kullanımı iççin bilgisayara yakın bir noktada bulunulması gerekmez. 360 derecelik kullanıma sahip olan ürün, 10 metre uzaklıklara kadar işlem görme özelliğine sahiptir.

Hızlı İşlem Gücü
Verilen komutları hızlı bir şekilde algılayan Mouse ile gerçek zamanlı işleler yapmak mümkündür. 1200 DPI çözünürlüğe sahip olan ürün, optik sensör ile kararlı bir çalışma yürütür.


Çift El Kullanımı
Hem sağ hem de sol el kullanımına uygun bir şekilde üretilen Mouse ile ortak kullanım alanlarında kolaylık sağlanır. Tıklama seçeneği kolay bir şekilde değiştirilebilen ürün, 8 milyona kadar tıklama yapabilir.


Uzun Pil Ömrü
Uzun bir pil ömrüme sahip olan Mouse, 12 aya kadar kullanım olanağı verir. Uzun süreli kullanımlar için uygun bir tasarıma sahip olan ürün, güç kaynağı sorunları nedeniyle takılma ya da gecikme gibi problemlere neden olmaz.


Dayanıklı Tasarım
Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Mouse, düşme ya da çarpma gibi fiziksel etkilere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. 65 g (2,29 oz) ağırlığında olan ürün, seyahat için elverişli bir yapıya sahiptir. Hafif yapılı Mouse, kolay bir şekilde çanta içinde taşınır.

Taksit Seçenekleri

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin