Lenovo 400 Kablosuz Mouse GY50R91293
Lenovo 400 kablosuz mouse gerekli beklentileri karşılayan bir model oluşuyla beğeni görür. Özel taleplerinizi kapsayan oyun ve günlük kullanımlar için gerekli performansı sağladığı gibi profesyonel ortamlar için de uygundur. Farklı yüzeylerde kullanıldığı takdirde de performansı minimum derecede etkilenir. Kablosuz oluşu taşınmasını kolaylaştırır, USB bağlantısı birden fazla cihazda kullanmayı olanaklı hale getirir. Tek pil gerektirerek fazla enerji talep etmez. Tasarımıyla bilgisayar setinize estetik bir görünüm katar. Lenovo 400 kablosuz elde ne büyük ne de küçük hissettirecek bir yapıya sahiptir. Sağ ve sol ellerin ergonomisi dikkate alınarak dizayn edilen bir ürün olduğundan size konforlu bir kullanım vadeder.

Lenovo 400 Kablosuz Mouse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Mouse satın alan müşterilerin önemsediği birkaç faktör bulunur. Gerek oyun gerekse de diğer kullanımlar için önemli olan en büyük faktörlerden biri tuşların hassasiyetidir. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R9123 yorumları ise ürünün bu ve benzeri beklentileri karşılamaktaki yetkinliğini kanıtlar. Malzeme kalitesi ürünün ne kadar süre kullanılabileceğini de etkileyen bir faktör olduğundan önemli bir etkeni teşkil eder. Söz konusu durum modelin elde tutulduğunda ağır ya da hafif hissettirmesinin de nedenidir. Ürünün farklı koşullar altında örneğin farklı konum ve yüzeylerde nasıl bir reaksiyona sahip olacağı da uyumluluk kapasitesinin bir göstergesidir. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R91293 ürünü bu öncelikleri kendine has bir standart içinde karşılar.

Lenovo 400 Kablosuz Mouse Özellikleri
Model tek AA pil ile çalışır ve optiktir. Pilin yerleştirileceği yatak kısmı mouse üst tarafında gömülü olarak yer alır. Böylece alt kısmın daha pürüzsüz olmasına yardımcı olarak kullanım esnasındaki akışkanlık hissini destekler. 1200 DPI hızına sahip oluşuyla işlem reaksiyonu hissini tatmin edici bir seviyede tutar, buna karşın mouse hızını istediğiniz ölçüde kişiselleştirebilirsiniz. Kapatma tuşunun bulunması aktif olunmayan durumlarda enerji tüketiminin önüne geçer. Buna ek olarak kapatmanın unutulduğu durumlarda da ürün kendisini uyku moduna alır. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R91293 satın alarak ilk andan itibaren güçlü bir kullanım deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Lenovo 400 Kablosuz Mouse Avantajları
Lenovo 400’ün boyut olarak 10x6 ebatlara sahip oluşu, ele tam oturan bir tasarımı beraberinde getirir. Tüm işletim sistemi ve bilgisayarlarla uyumlu olarak kullanılabilir. Yüzeyinin mat plastik tasarımı, darbelere ve düşmelere karşı elastiklik ve direnç güvencesi katar. Donma probleminin olmaması, kullanım esnasında kesintiler ve memnuniyetsizlikler yaşamamanız adına kritiktir. Enerji tüketimi ve kaç pil kullanmak gerekeceği de sıklıkla merak edilir, kablosuz olan bir ürün olarak tek pile gereksinim duyuluşu önemli bir artıdır. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R91293 fiyatları ürünün müşterilerde yarattığı yüksek beğeni de dikkate alınarak değerlendirilebilir. Şık tasarımı dolayısıyla bir bilgisayar araç gereç olmanın yanında estetik bir görünüme sahiptir. Lenovo 400 kablosuz mouse GY50R91293 en ucuz araması yaparken siz de bu ürüne Hizlisepetim güvenilirliği aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Lenovo 400 Kablosuz Mouseun Çekim Mesafesi Yeterli midir?
Farklı odalarda çekim mesafesinin kalitesi olumsuz olarak etkilenebilse bu kablosuz model aynı oda içindeki uzaklıklarda kusursuz bir deneyim sunar. Özellikle bilgisayarınızdan uzakta olmanıza rağmen mouse aracılığıyla komut vermeniz gereken durumlarda cihazın çekim kalitesine güvenebilirsiniz.

Lenovo 400 Mouse Farklı Cihaz ve İşletim Sistemlerinde Kullanılır mı?
Tak-çalıştır bir ürün olarak bu mouse her türlü bilgisayar ve işletim sistemine uyumludur. Öte yandan, bir eşleştirme sınırı olmadığı için dilediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Lenovo 400 Kablosuz Farklı Yüzeylerde de Kullanılabilir mi?
Lenovo 400 farklı yüzeylerde de performans kaybını en aza indirger. Dolayısıyla farklı yüzeylerde kullanmanız gereken durumlarda da performansına güvenebilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin