Oyuncuları Mutlu Eder
Oyun tutkunlarına özel olarak üretilmiştir. Mouse, oyunların her zaman daha eğlenceli ve zevkli şekilde oynanmasına yardımcı olur.


Tasarımı Muhteşem Yapı
Hafif ve ergonomik bir yapıda tasarlanmıştır. Bu yüzden her yere rahatlıkla götürüp oyunlarınızı kaliteli şekilde oynayabilirsiniz. Aynı zamanda çantalarınıza koyduğunuz zaman asla ağırlık yapmaz. Elinizin içine tam sığar ve tüm yüzeylerde kolay bir şekilde hareket eder.


Kablo Düzeni
Kablolu bir şekilde çalışır. USB bağlantı noktası ile tüm bilgisayarlar ve akıllı cihazlar ile sorunsuz şekilde bağlantısı gerçekleşir. Ayrıca 4 farklı türde butonu vardır. Bu butonlar ile yapmak istediğiniz her hamleyi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hareketler Kolay
1600 DPI sistemi frekans hızına sahiptir. Her yüzeyde rahat bir şekilde hareket eder. Rakiplerinizin her zaman önünde olmaya yardımcı olur. Aynı zamanda oyunların daha eğlenceli ve adrenalin dolu şekilde oynanmasını sağlar.


Hızınız Her Zaman Yüksek
Oyunda hızınız her zaman on kat daha artacaktır. Işıklı olmasından dolayı geceleri de sorun yaşamadan oyunlarınızı kesintisiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Dış malzemesi sağlam ve kaliteli maddeler ile yapılmıştır. Bu sayede dış darbelerden asla etkilenmez ve hasar almaz.


Akıllıca Çalışır
Yapmak istediğiniz her hamleyi hemen algılar ve oyunlarda her zaman rakiplerinizle kıyasıya yarışmanıza yardımcı olur. 4 farklı türde buton sayısı olduğu için istediğinizi seçerek oyunlarınızı oymayabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapın.

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin